esmaspäev, 1. august 2016

Üleskutse: millised on parima õppekeskkonnaga koolid?

Kuigi meie mõtted ja energia on Arvamusfestivali haridusala juures vt Õpiorg Arvamusfestivalil - väärtuspõhine ja tulevikku vaatav haridus, siis unustada ei saa Huvitava Kooli sügiskonverentsi, mis toimub juba novembris! Siit ka üleskutse:

Et saaksime nii konverentsil jagada Eesti koolide parimaid kogemusi õppekeskkonna kujundamisest, palume teie abi. Millised koolid on viimastel aastatel teadlikult oma õppekeskkonda arendanud?

See võib tähendada edukat renoveerimisprojekti, läbimõeldud sisustus-, värvi- või ruumilahendust klassides või kogu koolimajas (põnevat vaipa, istumisalust, infotahvlit), kooliõue või koolimaja ühisruumide (koridorid, fuajeed) kohandamist õppeks või muuks aktiivseks tegevuseks.

Arendus võib seisneda ka muutuses koolikultuuris, suhtlemise kujundamisel. Oluline on, et õppekeskkonna arendamine toetaks õppimist ja õpetamist, motiveeriks koolis käimist, mõttetegevust ja koostööd.

Kirjutage meile palun lühidalt või märksõnadega koolidest, kes teie arvates oma õppekeskkonna arendamisel silma paistavad. Palun lisage ka kooli kontaktisik, kellega võiksime ühendust võtta. Ootame teie vastuseid hiljemalt 18. augustini aadressil huvitavkool@hm.ee.King Solomon School in London


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar