reede, 7. oktoober 2016

Aasta Õpetaja gala õppuri nominendid

Tunnustame Aasta Õpetaja gala „Eestimaa õpib ja tänab“ kaudu 8. oktoobril neid haridustöötajaid ja -toetajaid, kelle töö on teistele eeskujuks, kes panustavad õppurite arengu toetamisele, koostööle ning uueneva õpikäsituse elluviimisesse õppeasutustes. Kindel on see, et neid kõiki ühendab üks omadus – vastutustunne tuleviku suhtes.

Tutvustame ühe kategooria nominente korraga.

Aasta Õppuri nominendid on Richard Luhtaru Hugo Treffneri Gümnaasiumist, Kristel Hunt Tallinna Teeninduskoolist ja Kaisa Helena Žigurs Tallinna Muusikakeskkoolist.

Richard Luhtaru - Hugo Treffneri Gümnaasium (endine Miina Härma Gümnaasiumi õpilane)
Rahvusvahelise loodusteaduste olümpiaadi kuldmedal (Korea Vabariik 2015); Rahvusvahelise bioloogiaolümpiaadi hõbemedal (Vietnam 2015); võistkondlik kuldmedal Euroopa Liidu loodusteaduste olümpiaadil 2016. aastal Tartus.

Kristel Hunt - Tallinna Teeninduskool

AEHT 28. aastakonverentsil ja
erialavõistlustel Itaalias kuldmedal
kokkade võistlusel (nouvelle cuisine),
kolmeliikmelise võistkonna liikmena;
Teko Meistrivõistlustel
Parima Noorkoka tiitel.

Kaisa Helena Žigurs - Tallinna Muusikakeskkool

VII rahvusvaheline Savšinski nim konkursil ja rahvusvahelisel konkursil “ V International Music Competiti" ning VII rahvusvahelisel Savšinski nimelisel konkursil.

3 kommentaari:

1. Richard Luhtaru - Hugo Treffneri Gümnaasium

Rahvusvahelise loodusteaduste olümpiaadi kuldmedal (Koera Vabariik 2015). Parandage viga ikka ära :)

2. Kaisa Helena Žigurs
    VII rahvusvaheline Savšinski nimeline konkurss 2016 Peterburis II preemia ja V International Music Competition Stockholmis 2016 I preemia

VastaKustuta
  3. Autor on selle kommentaari eemaldanud.