kolmapäev, 5. oktoober 2016

#lemmikõpetaja kampaania sai läbi, aga õpetajaid tunnustame aasta läbi, eks!

Meie ümber on tuhandeid erakordseid õpetajaid, kes teevad oma tööd iga päev suure südame ja pühendumusega. 105 õpilast leidsid selle kampaania raames aja ja võimaluse, et neid tunnustada ja tänada. Meil on selle üle super hea meel!

Sel korral noppis esikoha endale Rakvere Ametikooli õpilane Kätlin Liaks, kes oma pildiga tõstis esile õpetaja Eda Vallimäed.
Kätlin andis enda mõtted edasi luuletusega:

"Eda on meil lemmik õps, 
vahest on ta väga sõps.
Nooruslik ja hästi tragi,
kurja näoga meid ei vahi.
Hätta meid ei jäta ka,
alati on toeks meil ta.
Kes on teine selline, 

kui meie armas Edake."

Kätlin saab endale auhinnaks kinopiletid Forum Cinemasi poolt kogu klassile!

Teise koha sai Kohtla-Järve Tammiku Põhikooli õpilane Adelia Bondarenko, kelle sõnul on lemmikõpetaja Olga Nikolajevna tema jaoks kõige armsam. "Olga on suurepärane inimene, väga lahke, loominguline, tundlik ja näeb alati hea välja," ütles Adelia. 

Adelia saab endale auhinnaks Euronicsilt JBLi juhtmevaba kõlari.

Kolmanda koha sai Kuusalu Keskkooli õpilane Henry Ehalaas, kelle jaoks on lemmikõpetaja Leila Haas hea, rahulik ja mitte kuri.
Henry saab endale auhinnaks Sportlandi 50€ kinkekaardi!

Selleks korraks sai küll kampaania läbi, aga ära unusta oma õpetajaid igapäevaselt tunnustada. Anna oma õpetajale tagasisidet ja isegi siis, kui asjad ei ole hästi, leia viis, et talle seda ilusasti öelda. Tee ettepanek, et leida koos lahendusi, siis ei kao õpetajal kunagi naeratus näolt. Sellega aga hoiab ta üleval sinu motivatsiooni ja nii tunnete mõlemad koolis käimisest rõõmu. Õpetajad on oma töö fännid, näitame, et meie oleme nende omad. #lemmikõpetajad läbi aasta, eks! Eks?!Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar