reede, 23. september 2016

Kes on sinu Lemmikõpetaja?

Hei, koolinoor!

Oled Sa vahel tundnud, et mõne õpetaja tunnis on teistsugune õhkkond? Kas mõni õpetaja on superäge? Kelle tunnis oled südamest naernud? Kes on sind toetanud või inspireerinud? Kelle aine on eriti selgeks saanud?

Kas sul on oma LEMMIKõpetaja või haridustöötaja? Kindlasti on! Tee temaga koos üks äge selfie või lase kellelgi teist koos pilti teha ning jaga seda selle sündmuse seinal, oma Instagram, Twitteri või Facebooki kontol, kasutades hashtagi #lemmikõpetaja. Pildi alla kirjuta, miks just tema on sinu lemmikõpetaja. Postitamisel veendu, et pilt oleks avalik, sest nii leiame selle üles ja saad loosis osaleda!

Parimate piltide vahel loositakse välja ägedad auhinnad: klassiga Forum Cinemas´i kinno, Euronicsilt JBLi juhtmevaba kõlar ja Sportland Eesti 50€ kinkekaart!

Loosimine toimub rahvusvahelisel õpetajate päeval, 5. oktoobril.

Tunnusta oma lemmikõpetajat ja tee temaga pilt juba täna! 


Aitame kõik levitada infot ja tunnustada seeläbi vägevaid haridustöötajaid, näitame, et neid on Eestis tuhandeid!!!

P.S 8. oktoobril toimub Aasta Õpetaja gala „Eestimaa õpib ja tänab“, millega Haridus- ja Teadusministeerium tunnustab 2015/16 õppeaasta kõige säravamaid õpetajaid ja haridustöötajaid Eestis. Kuna riiklikult väljavalituid on ainult 33, aga õpetajaid Eestis ligikaudu 20 000, siis aita tunnustada teisigi!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar